PRZEJDŹ DO TREŚCI

Aktualności

Tymczasowa zmiana siedziby Ośrodka

Szanowni świadczeniobiorcy, Szanowni Mieszkańcy!!!

 

         W związku z planowanym kompleksowym remontem budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Jedlinie-Zdroju przy ul. Piastowskiej 11, tymczasowa siedziba Ośrodka znajdować się będzie przy Urzędzie Miasta w Jedlinie-Zdroju ul. Poznańska 8.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 25-29 marzec (poniedziałek-piątek) ośrodek dla klientów będzie nieczynny w związku z przeprowadzką. Za utrudnienia przepraszamy licząc na Państwa zrozumienie. W sprawach niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt z pracownikiem socjalnym za pośrednictwem linii komórkowej. Nymery telefonów podane w zakładce ,,kadra" na stronie www.opsjedlina.pl. Jednocześnie informujemy, że dla pracowników jednostki sobota w dniu 30 marca podobnie jak sobota w dniu 9 marca jest dniem pracującym ( związane z koniecznością przeprowadzki) w zamian za dni wolne w terminach 02 maj oraz 21 czerwiec 2019 r.

 

            Żywność w ramach POPŻ wydawana będzie w nowej lokalizacji przy ulicy Poznańskiej 8 w dniu 02 kwietnia (wtorek) w godzinach od 9 do 14.         

 

Osoby korzystające z posiłków dotychczas wydawanych przez Jadłodajnię Smakus, począwszy od dnia 01 kwietnia odbierają usługę – posiłek w formie cateringowej (na wynos) przy ul. Poznańskiej 8 wyłącznie w godzinach 12:00 do 12:30. Od poniedziałku do piątku.

© 2022 OPS Jedlina-Zdrój