PRZEJDŹ DO TREŚCI

Aktualności

Pomoc samotnym seniorom w dobie ograniczeń spowodowanych koronawirusem

koronawirus-komunikat-768x461

 

Osoby starsze- samotne, nie poddane kwarantannie administracyjnej, nie posiadające relacji sąsiedzkich i których bliscy zamieszkują poza terenem Jedliny i nie są w stanie utrzymywać stałego kontaktu i stałej pomocy dla swoich starszych krewnych, mogą skorzystać z pomocy pracowników jedlińskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w zrobieniu podstawowych zakupów, odbioru leków z apteki i wsparcia w kontakcie z innymi urzędami w sprawach pilnych, niecierpiących zwłoki dla seniora. Od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 można zgłaszać swoje potrzeby pod numerami telefonów: 74 8455 356 lub 74 8805 333. Wszelkie ustalenia dokonane zostaną telefonicznie z zainteresowanym.

Informujemy również, że z naszej inicjatywy firma Smakuś wyraziła chęć sprzedaży komercyjnej i dowozu w miejsce zamieszkania gorących posiłków obiadowych. Zamówienia na tę usługę winny mieć charakter ciągły min. 1 tydzień a nie jednorazowy. Kontakt w sprawie zamówień z właścicielem pod numerem telefonu 608 199 691.

Zachecamy równiez mieszkańców , ludzi dobrej woli do świadczenia samopomocy sąsiedzkiej dla osób starszych, niesamodzielnych.

Korzystając z okazji apelujemy do naszych mieszkańców o zachowanie wstrzemięźliwości w wychodzeniu z domu, w szczególności w duże skupiska ludzkie i unikanie niepotrzebnych kontaktów towarzyskich.

© 2021 OPS Jedlina-Zdrój