PRZEJDŹ DO TREŚCI

Aktualności

Zmiany organizacji pracy Punktu Interwencji Kryzysowej

terapia

 

Działalność PUNKTU INTERWENCJI KRYZYSOWEJ w Jedlinie-Zdroju odbywać się będzie wyłącznie poprzez wcześniejsze umówienie się ze specjalistą na spotkanie . Porady odbywają się w dniach i godzinach dotychczas obowiązujących, a mianowicie w każdy wtorek od godz: 15:00 do 18:00- p. Joanna Zarzycka-Żyła oraz dla osób uzależnionych i współuzależnionych – Terapeuta Ryszard Żyła w pierwszy i trzeci czwartek każdego miesiąca w godzinach od 15:00 do 17:00  Rezerwuj wizytę w każdy poniedziałek w godzinachod  14-16  pod nr telefonów: Pani Joanna - 602 524 427  oraz p. Ryszard 602 524 385.


Szanowni Państwo prosimy o przestrzeganie wskazanych godzin i terminów, podane numery są prywatnymi numerami terapeutów, z tych względów upraszamy o nie kontaktowanie się poza wskazanymi dniami i godzinami. Uszanujmy ich prywatność i otwartość na problemy i pomoc naszym mieszkańcom w dobie pandemii.

Jednocześnie informujemy, że Punkt Interwencji Kryzysowej mieści się przy ulicy Piastowskiej 11 w budynku OPS -II pietro.

Uprasza się o nie przychodzenie osób z objawami przeziebienia, stanem podgorączkowym  i innymi niepokojącymi objawami zdrowotnymi. Pamietaj, stosuj zasady bezpieczeństwa: zakrycie ust i nosa, dezynfekcja dłoni, zachowanie dystansu.


© 2022 OPS Jedlina-Zdrój