PRZEJDŹ DO TREŚCI

Kadra

    Kierownik, tel. (74) 88 05 333  tel.kom: 531 872 619
  • Joanna Fornalska

 

    Sekcja Pomocy Społecznej, tel. (74) 845 53 56
  • Lilianna Purwin -  Pracownik Socjalny/ tel.kom: 535 236 625 - stanowisko ds.pierwszego kontaktu
  • Grażyna Stuczeń - Starszy Pracownik Socjalny/ tel.kom: 535 991 831 - stanowisko ds.świadczeń przyznawanych decyzją administracyjną
  • Iwona Górka- Specjalista Pracy Socjalnej/ tel.kom: 535 657 802- zespół ds.usług

 Sekcja Świadczeń Rodzinnych i Pomocy Rodzinie,tel. (74) 845 52 70

  • Beata Prokopów - Specjalista ds. Świadczeń Rodzinnych (świadczenia rodzinne i alimentacyjne, wychowawcze, Dobry Start)
  • Halina Urbaniak - Inspektor (pomoc materialna o charakterze socjalnym / dodatki mieszkaniowe, świadczenia wychowawcze, Dobry Start)

 

    Zespół ds. Usług
  • Elżbieta Latocha - opiekun
  • Natalia Wasilewska - opiekun

Asystent Rodziny - Monika Cierzniak tel.575 017 788

Specjalista reintegracji zawodowej - Przemysław Chmurski tel. 575 764 455

Pedagog - Dawid Sobański

 Centrum Usług Socjalnych:

koordynator CUS/opiekun Klubu SEniora - Dagmara Dynak tel.720 801 833

Klub Seniora - tel.74 851 09 73

Opiekun w CUS/animator czasu seniora- Olga Fijałkiewicz

Klub Integracji Społecznej- tel. 74 851 09 72

specjalista reintegracji zawodowej- tel. 575 764 455

Zespoły pracy socjalnej:

 

Grażyna Stuczeń- Starszy Pracownik Socjalny

Rejon nr 1

 

Dzielnica- Jedlina- Centrum

- Akacjowa                                               - Piastowska

- Chałubińskiego                                       - Piękna

- Chojnowska                                          - Plac Zdrojowy

- Chopina                                                 - Plac Zwycięstwa

- Cmentarna                                             - Południowa

- Fredry                                                     - Poznańska

- Kasztanowa                                           - Północna

- Kochanowskiego                                   - Sienkiewicza

- Kościelna                                               - Wałbrzyska

- Leśna                                                      - Warszawska

- Lipowa                                                   - Zagórska

- Niepodległości                                    

 

Lilianna Purwin- Pracownik Socjalny

Rejon nr 3

Dzielnica- Glinica

- Dolna

- Kamienna

- Kłodzka

- Konopnickiej

- Moniuszki

- Ogrodowa

- Zakopiańska

- Górna

 

Dzielnica- Kamieńsk

- Górnicza

- Kłodzka

- Krótka

- Mostowa

- Pokrzywianka

- Włościańska

 

 

 

Iwona Górka- Specjalista Pracy Socjalnej

Rejon nr 2

 Dzielnica- Suliszów

- Barbary                                                - Mickiewicza         

- Bloki kolejowe                                  - Narutowicza

- Brzozowa                                             - Partyzantów

- Chrobrego                                       - Prusa

- Dąbrowskiej                                   - Sikorskiego

- Dworcowa                                           - Słowackiego

- Dzika                                                   - Reja

- Herberta                                      

                              

Dzielnica- Jedlinka

- Hoża                                                   - Noworudzka

- Długa                                                   - Świdnicka

- Jasna                                                   - Zamkowa

- Kłodzka

© 2021 OPS Jedlina-Zdrój