PRZEJDŹ DO TREŚCI

Aktualności

REWALIDACJA PRZEZ REHABILITACJĘ W WARUNKACH DOMOWYCH W GMINIE JEDLINA-ZDRÓJ

3158689-rehabilitacja-657-323

 

Rusza kolejny projekt socjalny Ośrodka Pomocy Społecznej pod nazwą ,, Rewalidacja przez rehabilitację w warunkach domowych w gminie Jedlina-Zdrój".
Z założenia projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych, pełnoletnich mieszkańców Jedliny-Zdroju posiadających: orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności albo orzeczenie ZUS o zaliczeniu do I grupy inwalidzkiej lub orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji. Są to bezwzględne warunki udziału w naszym projekcie.
Głównym celem projektu jest zapewnienie profesjonalnych usług rehabilitacyjnych w miejscu zamieszkania osoby zakwalifikowanej do projektu. Indywidualnie dobrane specjalistyczne i innowacyjne zabiegi prowadzone są przez wykwalifikowanych rehabilitantów i są całkowicie nieodpłatne dla naszych mieszkańców/osób zakwalifikowanych do projektu.
Chęć skorzystania z oferowanych usług należy zgłosić pracownikowi socjalnemu pod numerami telefonów : 74 8455 356 lub 74 851 09 89 w terminie do 11 lutego 2019 r. lub w siedzibie ośrodka, gdzie uzyskać można szczegółowych informacji.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferowanych usług winny dostarczyć następujące dokumenty, które stanowią podstawę ich zakwalifikowania do projektu:
1. orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności , orzeczenie ZUS o zaliczeniu do I grupy inwalidzkiej lub orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji.
2. Skierowanie na rehabilitację /zabiegi fizjoterapeutyczne wystawione przez lekarza pierwszego kontaktu z dopiskiem: rehabilitacja w warunkach domowych.

Zachęcamy do kontaktu.

 

© 2022 OPS Jedlina-Zdrój