PRZEJDŹ DO TREŚCI

Aktualności

Ograniczenie bezpośredniej obsługi klienta

koronawirus-komunikat-768x461

 

Od dnia 03 listopada 2020 r w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, ogranicza się w Ośrodku bezpośrednią obsługę klienta. Wszelkie sprawy uzgadniane będą telefonicznie pod nr. telefonów 74 8455 356 lub 74 8455 270. Sprawy bezwzględnie wymagające osobistego stawiennictwa będą jednak nadal możliwe w wyjątkowych sytuacjach po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu z pracownikiem jednostki.

Pozostałe sprawy jak przesłanie pism ogólnych, wniosków o świadczenia z pomocy społecznej załatwić można drogą elektroniczną na stronie:  www.opsjedlina.pl poprzez zakładkę e-PUAP (na pasku po prawej stronie), a także na podane adresy e-mail na naszej stronie jak i tradycyjną drogą pocztową.

Wnioski o dodatek energetyczny (aktualny wzór) znajduje się w zakładce po lewej stronie Wzory Dokumentów.

Pozostałe sprawy z zakresu świadczeń rodzinnych (pielęgnacyjnych oraz innych dodatków), wychowawczych (500+), Dobry start (300+) dodatków mieszkaniowych załatwisz poprzez strony: https://empatia.mpips.gov.pl/ lub https://www.gov.pl/.

Dalej służymy Państwu informacją i wskazówkami poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Na naszej stronie  w zakładce kadra znajdziecie Państwo również numery telefonów służbowych bezpośrednio do pracowników socjalnych. Zachęcamy do korzystania w sprawach ważnych dla Państwa.

© 2022 OPS Jedlina-Zdrój